mascara tears

פיתחתי הרגל מגונה לפני כחצי שנה: אני קונה כל מסקרה שמעניינת אותי ללא שום התחשבות בכך שיש להן תאריך תפוגה ויש לי כבר כמה פתוחות. הסקרנות מנצחת כל הגיון ואני ממשיכה לקנות בציפיה לריסים מושלמות.

הציפיות שלי ממסקרה הן לא תמיד מציאותיות. אין לי שום עניין בריסים במראה טבעי וקצת מודגש, אני רוצה את הפול קרדשיאן! כל מסקרה חדשה שמבטיחה לתת מראה מלא, שחור משחור, ארוך כמו הגלות וכמה שיותר מוגזם מייד תירכש ולרוב גם תיזרק במגירה באכזבה.
נכון לרגע זה אני מחזיקה ב6 מסקרות פתוחות כאשר רק בודדות מהן זוכות לשימוש קבוע וחלקן ימשיכו לעולם שכולו טוב בקרוב. קבלו את הנבחרת!

אתחיל באכזבה המרה ביותר שמסתובבת אצלי והסיבה היחידה שאני מתעקשת לשמור אותה היא החברה אליה היא שייכת. מדובר ב They're Real של חברת Benefit המעולה.IMG_8214Benefit מסקרה שמגיעה באריזה מפוארת, עם עלון מידע מלא במספרים ש"מוכיחים" כמה המסקרה הזאת היא מעבר לכל מסקרה אחרת.Benefit אז לא, לא אצלי. היא לא עושה הרבה למען האמת. לא ממש מוסיפה נפח, מפרידה בסדר, לא מאריכה יותר מדי. מסקרה מאוד ממוצעת ומשעממת.Benefit המברשת שלה סיליקונית והיו לי המון ציפיות ממנה אבל המסקרה הורודה של Bourjois  עושה עבודה הרבה יותר טובה עם מברשת דומה והיא נגישה בהרבה מ Benefit.Benefit מחירה של המסקרה הוא 23 יורו (אלוהים אדירים, שילמתי כל כך הרבה על כלום…) והיא נרכשה ב Sephora רומא. לא תירכש שנית בשום מצב.

הבאה בתור בעלת שם ארוך נורא: The colossal volum' express cat eyes mascara (אתן עדיין פה?) של חברת Maybelline.IMG_8866 החברה מייצרת מסקרות בסדר גמור ולפעמים אפילו טובות מאוד. הספציפית הזאת (לא חוזרת על שמה, בחייאת..) היא באמת בסדר גמור.
מסקרה טובה ליום יום, מאריכה, מדגישה, לא ממש מעניקה נפח אבל מפרידה את הריסים היטב. המברשת המעוקלת שלה קלה לשימוש ועושה עבודה טובה בהחלט.Maybelline היא לא מתפוררת ולא נמרחת ושומרת על צורת הריסים אחרי שאני מעגלת אותן. אין לה את האפקט הדרמטי שאני אוהבת אבל לחובבות ריסים נורמלים היא בהחלט מומלצת.
המסקרה נרכשה כחלק מסט עם עפרון עיניים בעבור 50 ש"ח בסופר "מגה" השכונתי.Maybelline תמורה טובה. אולי ארכוש שוב, אם לא יהיה משהו מרגש יותר.

והינה עוד מסקרה מבית Maybelline וזו היא The Falsies feather look.Maybelline מסקרה עם מברשת שמנמנה וגמישה שמלכלכת את העפעף בעת ההנחה.Maybelline היא פחות מוצלחת בעיני מחברתה המעוקלת. דרושות לא מעט שכבות ממנה כדי להשיג מראה אחיד. היא מעניקה יותר נפח ומפרידה לא רע. אבל אני מסתבכת עם הלכלוך שהיא עושה ולא מרבה להשתמש בה. כמו המסקרה הקודמת היא לא מתפוררת או נמרחת ומגלה עמידות טובה לאורך כל היום. מחירה עמד על 115.99 ש"ח אבל היא נרכשה ב49.99 ש"ח במבצע. לא תירכש שנית, לא מעניינת מספיק.

המסקרה של Careline עם השם החידתי Enigma נרכשת זו הפעם השלישית. Carelineמסקרה פשוט מצוינת! המברשת שלה גרמה ללא מעט בנות להסתבך איתה אבל בשימוש בצד הקצר כצעד ראשון ולאחר מכן סירוק עם הצד הארוך, מתקבלים ריסים ארוכים, מודגשים ומאוד יפים.Careline הייתי רוצה שהיא תשמור יותר על הריסים המעוגלים אבל גם בלי זה היא בהחלט מומלצת.
מחירה עומד על 110 ש"ח אבל החברה מציעה מבצעים בקביעות כך שתמיד תוכלו לקנות אותה או ב40% פחות או ב1+1. אמשיך לרכוש.

La Diva גם היא של חברת Careline איכזבה.CarelineCareline ציפיתי ממנה לריסים מטורפים, כמו שמצפים מזמרת אופרה מפורסמת לנפץ זכוכיות עם הקול. זה לא קרה. מה שכן קרה זה גוש ריסים. לא הסתדרתי עם המברשת המבולגנת שמעמיסה כמות אדירה של חומר וזנחתי אותה די מהר.Careline
היא לא שמרה על ריסים מעוגלים והצניחה אותם מהר חזרה, כנראה בגלל כמות החומר האדירה שנמרחה עליהם. לא מסקרה לשימוש בכמה שכבות. היא לא נמרחת או מתפוררת.
מחירה 110 ש"ח וגם היא כלולה במבצעים. לא תירכש שנית.

המנצחת הגדולה מבין כל המסקרות שברשותי היא ה Shocking של חברת YSL. YSLIMG_8189מסקרת החלומות שלי. היא מבטיחה אפקט של ריסים מלאכותיים והיא מקיימת! מברשת בינונית, מבולגנת למדי, שאוספת כמות חומר טובה (שנראית מטורפת בהתחלה) מפזרת באחידות ומעניקה לריסים נפח מצוין, אורך מכובד מאוד ומפרידה היטב.IMG_8198 היא לא מתפוררת, לא נמרחת, מחזיקה שעות מאוווד ארוכות (יום של 18 שעות ללא שום תזוזה) ושומרת על ריסים מעוגלים. היא מדהימה ותירכש בעתיד ללא ספק.
מחירה 25.90 יורו והיא נרכשה בדיוטי פרי של רומא. שווה כל אגורה!

אלה הן המסקרות שמלוות אותי לאחרונה, רוצות להוסיף להרגל הרע ולהמליץ לי על כמה חדשות?

נ.ב: האביב בפתח (לא מעניין אותי שקר ויורד גשם כרגע, אני בהכחשה).

מודעות פרסומת

<span dir=rtl>22תגובות ל‘mascara tears’</span>

 1. אהבתי את הפוסט נורא! אני תמיד אוהבת לקרוא על מסקרות ומוצרי בסיס אחרים, אני בעיקר לומדת ומסיקה להמשך הדרך 🙂

  המסקרה שאני באמת מחשיבה אותה כ"וואוו" אחת גדולה זו הורודה של בורז'ואה, אם הזיכרון אינו מטעה אותי היא הייתה פעם בבלוג …נראה לי. בכל מקרה היא מספקת מראה גלאמור לגמרי ואם יודעים לעבוד איתה היא גם תוציא את הריסים אחד אחד, השניה המועדפת עליי זו טלסקופיק של לוריאל שהיא נטו מפרידה ומעריכה בצורה נהדרת

  אהבתי

  1. הוורודה בהחלט היתה, גם קישרתי את הפוסט אליה. מסקרה מצוינת שלא רואה ממטר אחרות.
   המפגש שלי עם המסקרות של לוריאל היה קצר ולא חזר על עצמו. הן מתפוררות עלי!

   אהבתי

 2. יש לי בשבילך עוד: ג'ייד לאש סובלים (מעולה) רימל (סקנדל לאשס) שתי ההפתעות שלי החודש, לזאת של ג'ייד יש מברשת ממש מוזרה אבל שתי שכבות שלה עושות עבודה מעולה!! והשנייה יש מברשת ע-נ-ק-י-ת מזכירה את הPUPA דיוו'ס לאשס, צריף להזהר לא להכניס אותה לעין/ללכלך את העפעף/גבה/סנטר מרוב שהיא גדולה, אבל הפורמולה ממש טובה ועושה נפחמשמעותי מאד, עוד משהו שקראתי לאחרונה ועובד בשבילי מעולה זה להשתמש בשני סוגי מסקרה אחת מעל השנייה, שכבה ראשונה של מסקרה שמפרידה ומאריכה טוב, ושכבה שנייה של מסקרה מעבה, לי זה עושה הרבה יותר מכל מסקרה אחת שניסיתי עד כה (וניסיתי הרבה!!!)

  אהבתי

 3. נהדר !! אוהבת סקירות על מסקרות…:)
  גם אני בודקת כל הזמן חדשות…זה כאילו המרדף האינסופי אחר המסקרה המושלמת…וקשה לא להתאכזב..
  אם את כמוני מחובבות ה YSL הנצחיות אז כנראה ששווה לי גם לבדוק את זו של קרליין…מעניין..לא חשבתי עליה בכלל כאופציה..
  תודה על הסקירה וגם שסגרת לי דילמה לגבי זו בנפיט…

  אהבתי

 4. או! מסקרה!
  נושא קצת רגיש אצלי.
  כאחת שהריסים שלה במצב רגיל, בוא נגיד לא … שופעים, גם אני תמיד מחפשת את המסקרה שתעשה את העבודה.
  הבעיה היא שהעיניים שלי כל כך רגישות, שלפעמים אחרי שבועיים אני כבר לא יכולה להשתמש במסקרה.
  (גירוי ברמה שדורשת ממני להסיר את האיפור באמצע הערב…)
  הניחוש שלי הוא שהיא כנראה יושבת די הרבה זמן על המדף כבר בטרם נפתחה, אחרת אין לי הסבר אחר לזה.
  די מבאס לקנות אחת חדשה וכעבור שבועיים אל להיות מסוגלת להשתמש בה יותר…

  פעם הייתי רוכשת קבוע מסקרות של לוריאל- כל פעם אחת אחרת, אבל אף פעם לא התאכזבתי.
  אח"כ ניסיתי לגוון.
  לבורז'ואה יש באמת כמה אופציות לא רעות (ומחירים סבירים לחלוטין!).

  כרגע משתמשת באחת של מייבלין (גם עם שם ארוך כמו הנצח- The one by one volum' express)
  והיא מעולה!!! וגם לא מעוררת אצלי גירויים מיוחדים. אז אני מבסוטה!

  אוהבת את הפוסט!
  (והופתעתי מקרליין שאף פעם לא טרחתי לנסות…)

  אהבתי

  1. אני שמעתי שמסקרות של קליניק טובות לעיניים רגישות. אבל לא ידוע לי על ביצועים על הריסים.
   טוב שמצאת אחת טובה שלא מגרה את העיניים. נסי גם את קרליין, המחיר טוב ואין מה להפסיד.

   אהבתי

 5. תלוי מה את מחפשת. כי כל מה שראיתי עד כה היו מסקרות מעבות. היה לי של איב סאן לוורן ואז לפני שלוש שנים גיליתי מסקרה של שאנל. מברשת סיליקון בלבד( לא הכפטלה) עמידה במים. היא הפרידה כל ריס וריס, סיפקה מראה טיבעי אשר לא מסגיר שיש טיח של מסקרה על הריסים. היופי והתחכום באיפור נכון הוא להראות כאילו אין. והמסקרה הזאת עושה זאת ןבגדול

  אהבתי

 6. נחמד לדעת שאני חולקת את השריטה הזו עם עוד מישהי 😉 אם הייתי יכולה הייתי נכנסת לסופר פארם ורוכשת אחת מכל סוג שיש, רק בשביל לנסות.
  וגם אני כמוך- דרמה דרמה דרמה! מייבלין עושים אחלה מסקרות, אבל בעיקר יומיומיות או מעט דרמטיות.
  אני שוקלת לנסות את האניגמה של קרליין, רק שיש לי עכשיו איזה שלוש פתוחות אז עדיף שאני אחכה :/ ואיב סאן לורן הם לגמרי מעבר לתקציב שלי 😦

  אהבתי

 7. לא חוכמה לשים את אלה מול המסקרות הכי טובות העולם – YSL, לא היו לי טובות מהן (אולי רק הלנה רובינשטיין שלא נמכרות בארץ) אולם…מחירן בארץ סביב 180 שקלים, (עד לשנה האחרונה לא זוכרת מבצעי רצפה כמו שיש היום) כך שב 8 דולר (ולפעמים ב4 כי 1+1) בארה"ב / 40 ש"ח-50 ש"ח כאן על מסקרה עממית אני בהחלט מסתפקת בראשונות.
  לה דיוה אחת המסקרות הטובות שיש לי, מפרידה, מעגלת, מאריכה, לא מלכלכת ועמידה לכל היום – מה שכן, מי שתרבה בשכבות תרגיש את ה"כובד" על הריסים. את אניגמה לא ניסיתי, שמעתי עליה ביקורות שליליות. דגמת את VAMP של פופה. גם מגישה ביצועים טובים.

  אהבתי

  1. שמתי את מה שהיה לי בבית. מבחינתי האניגמה טובה מאוד למראה יומיומי בדיוק כמו שYSL טובה למראה דרמטי. לא כל היקרות הן מעולות. אני למשל לא משתגעת על המסקרות של דיור….
   לה דיווה ואני לא הסתדרנו. כבר בשכבה הראשונה. שמעתי על של פופה ביקורות מעורבות, אדגום אותה כשלא תהיה דיילת נודניקית ליד הסטנד. נראה לי שהיא עברה לגור לידו בחודש האחרון…

   אהבתי

 8. מאוד אוהבת לקרוא פוסטים על מסקרות, וגם אני כמוך לא יכולה לעמוד בפיתוי למרות שיש לי כבר הרבה פתוחות..
  וגם כמוך אוהבת ריסים כמה שיותר מודגשים, בתור מישהי שבלי מסקרה בקושי יש לה ריסים אני חייבת משהו שיעשה הרבה 😉
  אני בניגוד אלייך לא אהבתי את האיניגמא.. לא הייתה עמידה עליי כל כך וחבל…
  ממליצה לך לנסות את הליינר אפקט או משהו כזה של ברוז'ואה, לא נותנת נפח יותר מידי אבל מאריכה את הריסים ואהבתי אותה מאוד וכבר רוצה לקנות אותה שוב

  אהבתי

  1. בדיוק העמידות היתה התלונה הנפוצה ביותר אצל בנות שלא אהבו את האניגמה. מעניין מה גורם לה להיצמד לריסים שלי ולברוח מאחרים :/
   את המסקרה של בורז'ואה ניסיתי בעבר, היא לא הביאה לשינוי דרמטי, כנראה בגלל מחסור באפקט הנפח. אבל הוורודה שלהם היא פשוט נהדרת (גם אם להסיר אותה זאת עבודה קשה)

   אהבתי

 9. אני אחותך האובדת כנראה… גם אני אספתי כ"כ הרבה מסקרות! (בשנה האחרונה אני משתדלת ממש לא לקנות מסקרות, אבל הן מסרבות להיגמר)
  באופן מפתיע, לא ניסיתי אף אחת מהמסקרות שהצגת!
  חשקתי בבנפיט, אבל בזכותך ארד מזה…
  את המסקרות של מיביליין אני לא ממש אוהבת… כך זה היה מאז ומתמיד:)

  אבל את זו של YSL אני מוכנה לאמץ… גם העיצוב שלה מהמם וגם ההמלצה שלך ממש עשתה לי נעים:)

  אהבתי

  1. אני מתקמצנת על הYSL בטירוף. כאילו שזה ימנע ממנה להתייבש!
   תראי, הבנפיט היא לא רעה או משהו, היא פשוט לא עשתה כלום עבורי, סתם ריסים עם יותר נוכחות. זה שאני אוהבת שיש לי מניפה מעל העיניים מעיד רק על הטירוף שלי 🙂
   אני לגמרי מבינה איך לא ניסית את המסקרות האלה של מייבלין. הם מוציאים אחת חדשה כל שבוע! אני מוצאת את עצמי עומדת מול הסטנד וחושבת האם פשוט לקנות את כולן ולגמור עם זה!

   אהבתי

 10. פינגבאק: Lash Bash | Freyja's Dream

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s