Puppy Love

היאבוסה וספולטורה. בוסה וספי. בוסקינול וספניק. כלב לבן כלב חום. אהבלה ודביל.בוסה וספי
אלה הם היצורים שלי, העיזות המקפצות, הרעש בלילה והשמחה שבליבי.
הכלבים שלי הם ללא ספק הנציגים הגדולים והקולניים שבלהקה שלי (המונה 6 חברים פרוותיים), תכירו את מי שמעלה חיוך על פני יום יום!
היאבוסה (Hayabusa, נץ נודד, אופנוע סוזוקי):
לדברי הוטרינר, אמסטף מעורב. בת שנה וחצי. 30 קילו של שרירים, חיוך ונביחה!בוסה בוסה הגיעה אלינו בגלל מודעת פייסבוק על גורה בת חודשיים שחולצה מכלוב בו היא גודלה לטובת קרבות כלבים. כבר באותו הערב הפצפונת הזאת נחתה בסלון הבית. ומה הדבר הראשון שהיא עשתה? נבחה על החתולים! "הינה אני הגעתי, כדאי מאוד שתבינו מהר מי מנהל פה את העניינים".בוסה
בוסה הגיעה עם מגוון בעיות עור, דלקת בעיניים וזנב שנאלצנו לקצר אחרי שהיא פיתחה אובססיה לכרסם אותו עד העצם. כלבלבה קטנה, מלאת שמחת חיים עם יעוד נוראי בעברה. רק מלראות את התמונה הזאת מתמלאות עיניי בדמעות, כמה קטנה ומסכנונת היית יא בסבוסה.
כיום בוסה כלבה בוגרת, שובבה, רעשנית, קפצנית, ליצנית, נבחנית והכי חשוב מאושרת. מנהלת חברות אמיתית עם חתולי הבית (כאשר רק אחד מהם באמת מוכן להיות חבר שלה), מטורפת על טיולים בחוץ, לרדוף אחרי צללים, לקפוץ על מיטות ולשחק עם בן זוגה- ספי.בוסה בוסה אוהבת לרוץ ומפתחת מהירות מדהימה, היא חמקנית ומנתרת לגובה מרשים.בוסהבוסהבוסה
ספולטורה (Sepultura, להקת מטאל):
לדברי הוטרינר, אמסטף. בן כ-9 חודשים. 30 קילו של פיפי, קול רועם ושמחה.ספי ספי אומץ כמעט בגיל חודשיים אחרי שהוא ואחיו הוחרמו ממגדל לא חוקי. ספי שבועיים הסתובבתי עם המחשבה על אימוצו בראש. כלב שני וחבר שישי ללהקה נשמע לי יותר מדי. כלכלית, לוגיסטית ובכלל. שברון לב גדול בחיי הביא אותי למסקנה שהכלב הזה שלי ולא יעזור כלום. ספי הגיע כגוש קטן, מכוער (הגור הכי מכוער במקום) ומייד התחבר לבוסה שקיבלה אותו ללא חשדנות ובאהבה רבה. הוא הפך להיות הצל שלה. היא לימדה אותו לקפוץ על המיטה, להרטיב את כל הקומה השניה בבית במים מהקערה ולדפוק אפצ'י ישר לפנים של מי שמלטף אותו. חינוך ראוי!ספי ספי הוא בחור מאוד ממושמע, למשל את הסוודר המקסים הזה הוא הסכים ללבוש ללא היסוס למרות שהוא שייך לבוסה ובכלל סגלגל עם פונפונים. ספי הוא מטרוסקסואל ומודע לכך שגבר אמיתי נראה פגז בסגול! עם פונפונים! חשוב לי מאוד לציין שהאוזניים שלו לא חתוכות!!!  הן מתהפכות כשהוא משתולל!!!!ספי
בוסה וספי משתייכים למה שהמדינה תייגה כ"ככלבים מסוכנים" (הם מטיילים עם רצועה, מחוסנים ומעוקרים- לכו חפשו אקשן במקום אחר, רשויות מטומטמות).ספי ובוסה ולמרות אות הקין הזה הם רכים כמו צמר גפן. שניהם גדלו בבית עם גורי חתולים ולא גילו אגרסיה כלפיהם או כלפינו. כלבים עוצמתיים וחזקים אבל ממושמעים ומחונכים. בני לוויה וחברים אמיתיים לחיים!ספי ובוסה
"הבית של דינו" הוא בית מחסה לכלבים מס(ו)כנים. כלבים שהוחרמו, הוצאו מהסגרים ועברו חיים לא קלים עקב היותם משוייכים לגזעים ספציפיים (ושוב, רשויות מטומטמות) מגיעים בין היתר לידיים האוהבות והמנוסות של דודו ותום. ב"בית של דינו" הכלבים עוברים שיקום אינטנסיבי, טיפולים וטרינריים ומקבלים המון חום ואהבה כדי להגיע לידיים הנכונות . שני המצחיקנים שהכרתם עכשיו הגיעו משם. לולא עבודתם הקשה של דודו ותום בוסה וספי היו אומללים במיוחד או פשוט לא קיימים.
במיוחד עכשיו כשקר ויורד גשם, תחשבו על בעלי החיים הנמצאים ברחוב או בהסגרים, בעמותות שקורסות ללא מימון המדינה ותרומות וקחו לכם חבר לחיים. אולי הם לא מתהדרים בשושלת גזעית ומפוארת ולא באו מבית גידול שרושש את כיסכם מאלפי או עשרות אלפי שקלים, אבל הם ללא ספק שווים לא פחות מחבריהם המיוחסים.
גרים בדירת חדר? כל היום בעבודה? עדיין לא תירוץ להתעלם ולהתנער! קנו שק אוכל וגשו לעמותה הקרובה לביתכם, הביאו שמיכה ישנה… גם זה בעיתי? אל דאגה! פרוייקט חדש של חברת JCDecaux מאגד את מיטב משרדי הפרסום בארץ לטובת מטרה נעלה: קידום אימוץ בעלי החיים! וגם אתם יכולים לעזור! גשו לעמוד הפייסבוק המיוחד שהוקם לטובת המטרה והציעו שם את רעיונותיכם לקידום אימוץ בעלי החיים בארץ! הרעיונות הטובים ביותר יודפסו כפוסטרים ויתנוססו על שלטי העיר תל אביב. פוסטר מיוחד יורכב מתמונות האינסטרגם של המשתתפים בהמשך!
בואו לקחת חלק בפעילות המתגמלת ביותר בעולם: לעזור להעניק בית לבעלי החיים הנטושים! כל הלוקח חלק יקבל חיוך ענק בליבו והערכה אינסופית שלי (וזה המון, תאמינו לי).
הסוודרים המקסימים שבוסה וספי מדגמנים הם של חברת "ריבוס" מבית בונזו שנשלחו אלי (ציפור קטנה לחשה לי שחברת "ריבוס" נוטלת חלק פעיל בקידום אימוץ בע"ח ודואגת שכלבים המצולמים לצורך קמפיינים יהיו לבושים בהתאם!). הבגדים מגיעים במגוון מידות, דגמים וצבעים ומחירם אינו עולה על 100 ש"ח. הם עשויים חומרים נוחים שלא מפריעים לכלבים להשתולל ולרוץ!  הבגדים נמכרים בחנויות לבעלי חיים ואת הקולקציה ניתן לראות גם באתר החברה.ספי ובוסהספי ובוסה
ולמראה הישבנים הבורחים אמסור לכולכם ליקוק בפרצוף משני השובבים!

נ.ב: בעת כתיבת הפוסט הם נחרו מתחת לשולחן.

מודעות פרסומת

<span dir=rtl>25תגובות ל‘Puppy Love’</span>

 1. הם כובשים, שניהם!!
  רציתי להגיד משהו על הסוודר עם הפומפונים ואז הגיע ההסבר על זה שהוא מטרוסקסואל שרמנטי ובעל מודעות עצמית, אז חסכת לי 😉

  אהבתי

  1. הקטע הוא שכשהם לבשו את הסוודרים לראשונה בוסה נכנסה לאטרף ודרשה להוריד אותם ממנה וממנו. אחרי שהחלפתי ביניהם היא נרגעה :/ כלבה מוזרה

   אהבתי

 2. זה פוסט בהחלט שונה מימה שאני רגילה לקרוא ורק לטובה! האמת שאני אישית לא מגדלת חיות(סיבות אישיות) אבל אני בכל זאת אוהבת מאוד חיות וגם חשה כלפיהם אמפתיה מאוד חזקה וכל פעם לראות חיה נטושה זה לב שבור עבורי:(. אבל נעבור לנושא אחר-יש לי פחד נוראי מכלבים שמוגדרים כ"מסוכנים" אישית כמעט ננשכתי פעם ודווקא על ידי לברדור שזה מאוד מוזר, אבל מזל שהצלחתי לחמוק בשניות שהיו לי וממש ניצלתי. ומאז אני סוג של משתדלת להתרחק מכלבים כמו אמסטף וכד' כי באמת עד שקראתי את הפוסט הזה היה בי חשש כבד שכלבים כאלה לא ממש בטיחותיים וידידותיים, אבל באמת הפוסט הזה עזר לי להבין שלא משנה כמה הגזע שלך מסוכן אם אתה גדל בבית וחינוך נכונים אתה גם תיהיה כמו שצריך, וזהו הפוסט הזה מקסים ונהדר וזה ששיתפת בזה בכלל דבר מקסים. והכלבים שלך נראים מדהימים ומאושרים וזה הכי חשוב 🙂

  אהבתי

  1. אחת התגובות המרגשות ביותר שקראתי! וואו!
   תודה רבה שקראת את כל הברברת שלי ושבכלל איכפת לך! זה נוגע ללב ומרגש אותי עד מאוד!
   אני ננשכתי בעבר ע"י פודל, קטן שהיה שלי! אז לכי תדעי על מי תפלי 🙂 אבל דווקא בגלל הכוח שיש להם הם חונכו היטב להיות טובים, רכים ורגועים.
   אני שמחה שהכרת את החבר'ה שלי וראית בהם את הטוב!

   אהבתי

 3. הכרתי שניים סקרנית מהם ה4 הנותרים בחבורה. סקרנת אותי. לא הבנתי למה לא שמת את הסוודרים הפוך?
  לא הסברת את פשר העין הכחולה הבודדת? אילו היו ליש שכנים עם שני כלבים שנדמים כמסוכנים גם אני הייתי חוששת, עד שהייתי מכירה אותם.

  אהבתי

  1. ה4 הנותרים הם חתולים!
   הסוודרים היו אמורים להיות הפוכים, אבל!!! כשהלבשתי אותם לראשונה שניהם שנאו את זה. לא היו מוכנים ללבוש אותם בכלל. בנסיון השני החלפתי ביניהם וראי איזה פלא! שני כלבים מרוצים!
   לבוסה יש עין כחולה כי פשוט יש לה עין כחולה 🙂 לא מכה, לא כלום. ככה היא נולדה! היא רואה בה מצוין אגב.
   הכי חשוב זה להכיר את הכלב! היתה לי שכנה בעבר עם כלבה פינצ'רית שמנה, אימת השכונה, ציפי קראו לה. היא היתה בת מיליארד ועל גודלה היא פיצתה היטב באגרסיביות נוראית…

   אהבתי

  1. הם באמת ילדים מתוקים ומטופשים לפעמים. כשמתגברים על המראה החיצוני המאיים לפעמים והגזע שלימדו אותנו לפחד ממנו מבינים שהם רכים, שמחים ואוהבים! אני כל כל שמחה שגם את ראית את הטוב בהם!

   אהבתי

   1. הרבה פעמים יש לי תחושה שלא משנה באיזה גזע מדובר – אם הבעלים אוהבים ומטפלים אז הכלב יתנהג כמו גור כל חייו =)
    אני לא יודעת אם זה בגלל מה שמלמדים אותנו על הגזע שלהם, אבל יש להם מראה מכובד גם בלי אות הקין שתולים עליהם.
    אני תמיד אומרת שהאשמה היא אף פעם לא בכלב. זה תמיד הבעלים.
    וגם – אני לא פגשתי כלב אחד שתקף בלי סיבה.
    זה אמור להיות הדדי – מחנכים את הכלב ומחנכים גם את הילדודוס שלא מתנהגים כמו בהמות ואח"כ בוכים.

    שלשום יצאתי אם ליזה, היא הייתה על רצועה והכל. פתאום מגיע איזה אדיוט, מתחיל לקרוא לה מרחוק פוצי פוצי, ליזה כמובן כבר מזמן צמודה לרגל שלי והוא ממשיך להתקרב ולהתקרב עד שהיא כבר ממש עם הזנב בין הרגליים ונוהמת. מזל שהשכן שלי בדיוק יצא לאוטו שלו וגירש אותו.

    אהבתי

 4. אוי!! איזה מתוקים!!!!
  אני דווקא אוהבת (ומעדיפה) כלבים מהזן שמוגדר כ"גדול ומפחיד"..
  והשמות – אדירים! (ספולטורה.. חח… גדול!)

  אהבתי

 5. אוווו מדהימים! פשוט מדהימים!
  בוסה יפיפייה אמיתית- במיוחד עם העיניים הללו…
  ספלטורה (אחלה של להקה) מושלם.. הפרווה המנומרת הזו- לאכול אותו! (ואני ממש אוהבת שמתקפלות להם האזניים, אני מקפלת לכלבה שלי בכוונה)
  גם לאחותי יש כלב מעורב עם אמסטף, הוא מוגדר כ"כלב רע" רק שאין בו טיפת רוע והוא גוש שלם של משחקים ושטויות!
  נהנתי מאוד מהפוסט ומ-2 החברים שהצגת לנו.

  אהבתי

  1. בוסה הדוגמנית וספי המטורלל!
   אני כל כך שמחה לקבל את כל התגובות הנפלאות האלה! סיפרתי גם לכלבים, הם גאים בעצמם בטירוף!

   אהבתי

 6. איזה כלבים אדירים! 🙂
  אין לי מושג איך אתם מצליחים להסתדר עם כ"כ הרבה בעלי חיים בבית… יש לנו שתי חתולות בסה"כ, ולפעמים גם זה הרבה יותר מדי 😉
  אולי יום אחד יהיה פה פיקוח נורמלי בכל מה שקשור לשמירת טבע והגנה על בעלי חיים. ואולי יום אחד יעשו מבצעי עיקור וסירוס ארציים כמו שצריך, וימנעו מכ"כ הרבה מסכנים לחיות חיי רחוב אומללים :/ עד אז העמותות ימשיכו לקרוס והנטל ימשיך ליפול על כולנו.
  אנחנו מאוד משתדלים להוציא שאריות אוכל לחתולי רחוב פה בסביבה, ומדי פעם גם אוכל חתולים רגיל. וכמובן דואגים תמיד שיש כלי עם מים. אני צריכה באמת לעשות פה מבצע איסוף סמרטוטים ולהעביר לאיזה וטרינר או עמותה.

  אהבתי

  1. כל הכבוד לך על האחריות והעניין שיש לך בהצלה ועזרה לבעלי חיים. אנחנו לא חיים במדינה מתוקנת, בעלי חיים לעולם לא יהיו חלק מסדר היום של ישראל. פסימית שכמותי. איך מסתדרים? לא פשוט, בכלל. הבית גדול, חמסה חמסה, אז הם מתפזרים יפה. אבל הוצאות האוכל, הוטרינר ושאר הטיפול בהם הם עצומים. ואין שקט בבית, וצריך לעשות ספונג'ה כל יום (!) ונאכלות נעלים ונשברות כוסות. אבל זה שטויות. הכי חשוב שהצלחנו להציל ולתת בית לכולם.

   אהבתי

  2. כל הכבוד לך על האחריות והעניין שיש לך בהצלה ועזרה לבעלי חיים. אנחנו לא חיים במדינה מתוקנת, בעלי חיים לעולם לא יהיו חלק מסדר היום של ישראל. פסימית שכמותי. איך מסתדרים? לא פשוט, בכלל. הבית גדול, חמסה חמסה, אז הם מתפזרים יפה. אבל הוצאות האוכל, הוטרינר ושאר הטיפול בהם הם עצומים. ואין שקט בבית, וצריך לעשות ספונג'ה כל יום (!) ונאכלות נעלים ונשברות כוסות. אבל זה שטויות. הכי חשוב שהצלחנו להציל ולתת בית לכולם.

   From my HTC Sensation 4G on T-Mobile. The first nationwide 4G network

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s